אודות

אופטיקה הזורע – המרכז למצוינות אופטית

רשת אופטיקה הזורע הוקמה בשנת 1994, מונה 5 סניפים באיזור חיפה, קריות והעמקים. הרשת מתמחה בהתאמת משקפיים ועדשות מגע תוך שימוש במסגרות אירופיות איכותיות ובעדשות אופטלמיות (עדשות ראייה) מתוצרת צייז, גרמניה.

ייחודיות

מחויבותה של רשת אופטיקה הזורע למציאת פתרונות ראייה המתאימים לצורכי הלקוחות ולשביעות רצונם עומדת במרכז הוויתה של אופטיקה הזורע מאז הקמתה ועד היום.

הבדיקות מבוצעות על ידי אופטומטריסטים בעלי וותק רב וניסיון מקצועי מוכח תחת פיקוחה וניהולה של רחל גבע, בעלת החברה ואופטומטריסטית זה 25 שנה.

צוותי הרשת יעניקו יחס אישי לכל לקוח ויערכו לו בדיקת ראייה מעמיקה במהלכה נלמד את צרכי הלקוח ונתאים עבורו את הפתרונות האופטומטריים האופטימליים עבורו. הבדיקות מתבצעות באמצעות מערכת מכשור לבדיקת ראייה של חברת צייז הגרמנית, הכוללת את מכשיר ה- I PROFILER PLUS, מכשיר ה- RVT ומכשיר ה- I COM. המערכת מאפשרת ליצור פרופיל ראייה אישי לכל לקוח ולתכנן עבורו עדשות אינדיווידואליות המותאמות לצרכיו, ועל מנת להבטיח ראייה משופרת ואיכותית.

שאיפות לעתיד

אופטיקה הזורע חותרת ללא לאות למצוינות מקצועית תוך הקפדה על הכשרת הצוות המקצועי והעמדת ציוד אופטומטרי המתקדם והחדשני ביותר לרשותם של הצוותים האופטומטריים בכל אחד מסניפי הרשת.