עדשות מגע

®Alcon – המובילה את בריאות העין בעולם

חברה גלובלית המפתחת, מייצרת ומשווקת ציוד ומכשור רפואי, תרופות עיניים, עדשות מגע, תמיסות ועוד. ®Alcon פונה למומחי עיניים ומטופלים ביותר מ-180 מדינות ברחבי העולם, ובכך היא מצליחה להגיע לכ-90% מאוכלוסיית העולם. החברה שמה לדגל  לשפר את ראייתם של המטופלים כדי לשפר את איכות חייהם ומסייעת למיליוני אנשים לראות את עולמם צלול וטבעי יותר.

מחויבות למטופלים

®Alcon ממשיכה לקבוע סטנדרטים חדשים בבריאות העין דרך המחויבות שלה לפיתוח מוצרים חדשים וטכנולוגיות חדשניות שיענו על צרכי טיפול בעין שלא סופקו עד היום. טובת המטופלים נמצאת במרכז העשייה, והיא בלב מחויבות החברה לעזור לאנשים לראות טוב יותר. המחויבות של ®Alcon למטופליה באה לידי הביטוי בתהליך המתקדם של מחקר ופיתוח, כמו גם בסטנדרטים הגבוהים של החברה בתהליך ייצור המוצרים.

  • מחקר ופיתוח – מסירותה של ®Alcon להובלת בריאות העין בעולם באמצעות למעלה מ-1,800 עמיתים ברחבי העולם העוסקים במחקר ופיתוח טיפולים לתנאי ראייה ומחלות עיניים.

בחמש השנים הבאות, ®Alcon מתכננת להשקיע 5 מיליארד דולר בפיתוח דרכים חדשות לטיפול בקטרקט, גלאוקומה, ניוון ראייה הקשור לגיל, מחלות רשתית, יובש בעיניים, דלקות וזיהומים בעיניים, אלרגיות ובעיות נוספות שמונעות ממטופלים ראייה מיטבית.

  • תהליך הייצור – ®Alcon היא היצרנית המובילה בעולם של מוצרים לבריאות העין, ומעסיקה כ-14,000 עובדים ברחבי העולם.

מפעלי החברה מייצרים מכשור וציוד רפואי לניתוחי עיניים, עדשות כירורגיות מתקדמות, מוצרים פרמצבטיים ועדשות מגע.